Rodinné fotenie

Rodina je všetko a ešte viac! Niekedy je dokonca ťažké slovami vyjadriť, koľko pre nás ľudia blízki a drahí znamenajú.

Profesionálne rodinné fotenie je dobrý spôsob, ako zachytiť šťastné chvíle vašej veľkej a priateľskej rodiny!

V živote každého človeka sa často vyskytujú pekné a významné udalosti, na ktoré si chcete pamätať mnoho rokov. Rodinný fotograf vám pomôže vytvoriť spomienky na vaše chvíle šťastia v podobe krásnych obrázkov, ktoré odzrkadľujú jedinečnosť okamihu, dokážu sprostredkovať krásu, nehu a lásku.

Osobne každému radím, aby si pravidelne objednával rodinné fotenie. Vaše spoločné fotografie sú veľmi cenné. Ukazujú vaše vzájomné spojenie, lásku, interakciu, spontánnosť a zábavu. Často sú naše telefóny plné fotiek našich detí, no nás je málo. Práve tie fotografie, na ktorých stojíte spolu, sú také cenné. To ukáže deťom, aké boli ako deti milované, a ako bezpečne sa cítili vo vašom náručí. A aké je to pekné, keď sú obrázky zavesené v dome, a deti vedia, že toto je dom, do ktorého patria.

Vitajte vo svete tých najlepších fotografií!

Nie je žiadnym tajomstvom, že hlavnou hodnotou pre človeka je jeho rodina. Všetci si chceme uchovať v pamäti najvýznamnejšie udalosti a niesť ich v priebehu rokov.

Čo je v tvojom živote najdôležitejšie? Sú to ľudia, s ktorými sa cítite dobre – najbližší a najdrahší, pre ktorých chcete žiť! Rodina je najcennejšia vec na svete! Milujete sa a vaše príbehy si starostlivo uchovávam na fotografiách a vo svojom srdci. Ďakujem za toto teplo!

Už roky s veľkou radosťou vytváram takúto spomienku pre každú rodinu, zastavujem momenty a zvečňujem ich pomocou fotografií.

Prečo si vybrať mňa?

Veľkú pozornosť venujem detailom a predprípravám na fotenie, keďže som presvedčená, že krása sa rodí z maličkostí. Svojim zákazníkom vždy pomáham s výberom optimálneho miesta na fotenie a rada poradím aj s výberom oblečenia pre každého účastníka fotenia.

Mojím cieľom je ukázať krásu každého človeka a premietnuť jeho najúprimnejšie emócie do fotografií. Výsledkom budú nielen krásne fotografie, ale aj pekné spomienky.

Každá rodina, každý človek je pre mňa nový príbeh a celý svet, krásny a inšpiratívny. Profesionálna fotografia mi darovala  veľa nových známostí so zaujímavými ľuďmi a kreatívnymi rodinami. S mnohými z nich dodnes udržiavame priateľské vzťahy.         Rodinné fotenie sú fotografie o vás, o vašej rodine, o deťoch, o príbehu naplnenom teplými a úprimnými emóciami. Fotokniha s takýmito obrázkami má mimoriadnu hodnotu aj pre rodinu, aj pre budúce generácie.

Profesionálny prístup pri organizácii každého fotenia, atmosféra tepla, pohody a lásky a samozrejme krásne fotografie – to je to, kvôli čomu ku mne ľudia opakovane sa vracajú snovú aj radia svojim priateľom.

Kde si urobiť rodinné fotografovanie?

Rodinné fotenie s manželom a deťmi môžete uskutočniť kdekoľvek. Všetko závisí od vašej fantázie a túžob. Ale ak chcete získať naozaj krásne zábery, musíme zodpovedne zvoliť lokalitu. Vybrane miesto by malo zodpovedať koncepcii fotenia, štýlu a dopĺňať imidž každého člena rodiny. Povaha a vnímanie rodinných fotografií do značnej miery závisí od zvoleného miesta.

Fotenie v prírode

Vynikajúcou voľbou by bolo fotografovanie vonku v prírode. Bratislavsky okres má veľký výber krásnych mestských parkov a lesov, dobre udržiavaných jazierok, kvitnúcich záhrad.

Exteriérové fotenie  je obojstranne výhodná možnosť pre tých, ktorí chcú získať farebné, živé a atmosférické fotografie. Vonku sa môžete fotiť  počas celého roka. Každá sezóna je svojím spôsobom jedinečná a umožní vám realizovať veľa zaujímavých nápadov. A však keď mate malé detičky a počasie praje – fotenie vonku najideálnejšia voľba, pretože tam sme neobmedzený ateliérovými podmienkami, deti môžu sa vyblázniť, cítia uvoľnene a preto aj fotografii vychádzajú živé a emocionálne.

Ateliérové a domáce fotenie

Ak uprednostňujete pohodlie a nezávislosť od počasia, môžete si spraviť fotenie doma, v záhrade alebo v mojom domácom ateliéri, kde mám na vyber rôzne pozadia a viem vám urobiť kvalitne rodinne portréty. Tu vždy bude svetlo, teplo a útulne. V predvianočnom období už niekoľko rokov u mňa prebiehajú rodinne vianočné fotenia.

Ako sa pripraviť na rodinné fotenie?

Aby bolo rodinné fotenie pohodlné, je lepšie sa naň pripraviť vopred. Ak plánujete fotenie vonku, musíte zvoliť optimálne počasie. Ak sa počasie v dohodnutý termín zhorší – nie je to dôvod na obavy, môžeme ho preložiť na iný deň alebo fotiť v štúdiu. Rada Vám pomôžem s výberom tej najlepšej lokality.  

Pri fotení detí zvážte ich denný režim. Aby sa rýchlo neunavili a mali dobrú náladu, skúste ísť spať skôr a vezmite si so sebou obľúbené hračky a maškrty.

Oblečenie na rodinné fotenie

Pri výbere oblečenia je potrebné, aby sa hodilo k lokalite fotenia a navzájom ladilo.

Aby sa na fotografiách ukázalo priateľstvo rodiny, jej integrita, oblečenie na rodinné fotenie by malo byť vybrané v rovnakom štýle pre všetkých členov rodiny. Farebná schéma vecí a doplnkov by mala byť vo vzájomnom súlade a mala by tvoriť jeden celok vďaka prekrývajúcim sa farebným schémam.

Celkový obraz bude viac harmonický, ak si nevyberiete viac ako 4 odtiene – nezabudnite, že  na fotografi sú najdôležitejšie vaše emócie. Aby som vám uľahčila orientáciu, urobila som veľký výber obrázkov, ktoré z môjho pohľadu spĺňajú všetky požiadavky.

Avšak najdôležitejšia je vaša dobra nálada a spolupráca.

CENNÍK RODINNÉHO FOTENIA